**Pielgrzymka do Markowej – 28 Września**

Drodzy Parafianie,

Serdecznie zapraszam  na archidiecezjalną pielgrzymkę do Markowej, do miejsca pamięci rodziny Ulmów, która odbędzie się w dniu 28 września. To wyjątkowa okazja, aby oddać hołd tej bohaterskiej rodzinie oraz poznać ich historię.

**Szczegóły pielgrzymki:**
– **Data:** 28 września
– **Miejsce:** Markowa, rodzina Ulmów
– **Koszt:** W zależności od liczby chętnych uczestników. Ostateczna kwota zostanie podana po zebraniu chętnych.

Początek spotkania  w kościele św. Doroty.

godz. 10 – program artystyczny

godz. 11 – Msza św.

godz. 12.30 nawiedzenie cmentarza /to był drugi grób Rodziny Ulmów/ oraz muzeum / z racji rezerwacji może to być utrudnione/, zwiedzanie domu, który jest kopią domu Ulmów i przybliża warunku ukrywania rodzin żydowskich w tamtym czasie.

Zachęcam do zapisów, które będą przyjmowane do niedzieli 22 września. Zapisać się można w zakrystii lub u Księdza Proboszcza 504233324.