Msza Święta w intencji strażaków

W uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski jak co roku odbyła się uroczysta Msza Święta w intencji wszystkich strażaków z naszej parafii. Mszy Świętej przewodniczył proboszcz ks. Marek Janus oraz kapelan straży pożarnej ks. Adam Lemieszek. Po Mszy Świętej został poświęcony i przekazany nowy pojazd ratunkowo-gaśniczy marki Kamaz dla jednostki OSP Boiska. Na uroczystości przybył Burmistrz Józefowa nad Wisłą Pan Grzegorz Kapica, przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej z Lublina i Opola Lubelskiego oraz poczty sztandarowe jednostek OSP z terenu Gminy Józefów nad Wisłą, oraz jednostek ościennych.

 

Z okazji Dnia Strażaka życzę Wam Drodzy Strażacy dalszych sukcesów oraz wytrwałości i satysfakcji z wykonywanych obowiązków. Niech Święty Florian otacza Was swoja opieka w wypełnianiu strażackiej służby.

 

Szczęść Boże

Wasz Proboszcz.