Cegiełka na budowę nowego ołtarza

Drodzy Parafianie i Przyjaciele Naszej Parafii.

Mam wielką radość i zaszczyt podzielić się z Wami pewną nowiną. Nasza parafia planuje budowę nowego, pięknego, granitowego ołtarza, który będzie ozdobą naszego kościoła i miejscem, gdzie będziemy składać nasze ofiary Panu Bogu. Chcąc zrealizować ten ambitny projekt, potrzebuję Waszej pomocy.

Wierzę, że nasza wspólnota jest pełna dobroci i hojności, dlatego zachęcam Was do wsparcia budowy nowego ołtarza poprzez wpłatę tzw. “cegiełek”. Każda cegiełka wpłacana na ten cel przyczyni się do osiągnięcia naszego wspólnego celu – stworzenia miejsca, które będzie godne naszej wiary i oddania. W zamian za Wasze wsparcie, chciałbym Wam podziękować i wręczyć kalendarz parafialny. Aby otrzymać kalendarz, wystarczy wysłać e-mail na adres boiska@diecezja.lublin.pl podając swoje dane do wysyłki. Z przyjemnością dostarczymy Wam nasz wyjątkowy kalendarz, który będzie nie tylko praktyczny, ale będzie także przypominać Wam o Waszym bezinteresownym wsparciu dla naszej parafii. W kalendarzu umieszczone są święta kościelne jak również nasze odpusty parafialne.

Wasza wpłata na rzecz nowego ołtarza pomoże Naszej wspólnocie w zrealizowaniu tego pięknego projektu. Każda cegiełka ma ogromne znaczenie i jest wyrazem Waszej głębokiej wiary oraz miłości do naszej wspólnoty parafialnej.
Zachęcam Was do wpłat na konto parafii:
Numer konta:
10 8729 0000 0000 1340 2000 0010
Tytuł przelewu:
na cele kultu religijnego – ołtarz

Wspólnie możemy uczynić naszą parafię jeszcze piękniejszą! Dzięki Waszemu wsparciu, nasze miejsce modlitwy stanie się jeszcze bardziej dostojne i przyciągnie wielu wiernych, którzy będą mogli czuć się blisko Boga.
Dziękujemy Wam za każdą cegiełkę, za Waszą hojność i zaangażowanie. Niech Pan Bóg obdarzy Was swoimi łaskami i niech błogosławi Wasze rodziny.

Z kapłańskim błogosławieństwem
Proboszcz
ks. Marek Janus