I Komunia Święta

Chcielibyśmy podzielić się z Wami pięknymi chwilami z I Komunii Świętej, która odbyła się 19 maja podczas uroczystości Zesłania Ducha Świętego.

To niezwykłe wydarzenie było pełne wzruszeń i radości, gdy nasi najmłodsi parafianie przyjęli po raz pierwszy Ciało i Krew Jezusa Chrystusa. Wspólnie świętowaliśmy ich duchową rozwagę i przygotowanie do przyjęcia sakramentu Eucharystii.

Poniżej przedstawiamy kilka ujęć z tej wyjątkowej mszy świętej. Na zdjęciach możecie zobaczyć uśmiechy na twarzach dzieci, ich rodziców i rodzeństwa, a także atmosferę radości i modlitwy, która wypełniała naszą świątynię.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym ważnym wydarzeniu.

W białym tygodniu wspólnie z rodzicami pielgrzymowaliśmy do Matki Bożej Kębelskiej do Wąwolnicy, aby podziękować jej za dar jaki otrzymały dzieci.