Nabożeństwo Fatimskie

Bóg zapłać wszystkim parafianom, którzy wzięli udział w naszym nabożeństwie fatimskim oraz procesji, które odbyły się w dniu 13 maja. Był to jak zawsze czas, pełen modlitwy, uwielbienia i oddania się Matce Bożej Fatimskiej.

Podczas nabożeństwa fatimskiego, zebraliśmy się jako wspólnota wiernych, aby oddać cześć Maryi i przyjąć Jej przesłanie o pokoju, modlitwie i nawróceniu. Wspólnie modliliśmy się, rozważając tajemnice różańca i prosząc Matkę Bożą o Jej wstawiennictwo w naszych potrzebach i troskach.

Po nabożeństwie fatimskim, rozpoczęliśmy uroczystą procesję wokół naszego kościoła. Z dumą nieśliśmy figurę Matki Bożej Fatimskiej, a nasza modlitwa i uwielbienie wypełniały serca i dusze. To był moment, kiedy mogliśmy publicznie wyrazić naszą wiarę i oddanie Maryi, która jest naszą przewodniczką i orędowniczką.

Maryjo, módl się za nami!